Hakkımızda

Ce-Plast Plastik Ökçe İmalatı

Firmamızın kurucusu Cengiz TEKÖZ 1962 yılında ökçe imalatına çıraklıktan başlamış, meslekte kendini geliştirerek 1973 yılında Cem Ökçe imalatını Beyazıt Gedikpaşa’da 30 metre karelik bir atölyede kurmuştur. Dönemin şartlarında kalitesinden ödün vermeyerek ayakkabı sektöründe  “yapılamayanları yapan ökçeci” ustası sıfatını kazanmıştır. Kaliteli üretim, hızlı servis, doğru fiyat ve  müşteri memnuniyetini öncelikli hedef edinmiştir. 

Kuruluş yıllarında günlük 300 - 500 çift kapasitesi olan Cem Ökçe imalatı, 1990 yılında Merter’deki 250 metre karelik atölyesinde günlük 2500-3500 çift ağaç ökçe imalatına erişmiştir.  1990’lı yıllarda değişen imalat teknolojileri ve ihtiyaçlar sonucunda Cem Ökçe imalatı, ayakkabı sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, 2000 yılında plastik ökçe üretimine başlayarak Ce-Plast Plastik Ökçe İmalatı adını almıştır.  Atölye mantığıyla ve amatör ruhla başlatığımız  bu yeni oluşum 38 yıllık ökçe imalat tecrübesiyle birleşerek çok kısa bir sürede Ce-Plast Plastik Ökçe İmalatı’nı ayakkabı üreticilerinin vazgeçilmez tedarikçisi haline getirmiştir.

Bugün, Ce-Plast plastik ökçe imalatı 1800 metrekare kapalı alanda, son sistem teknolojiler kullanarak 20 dakika içinde model, 3 saat içinde plastik ökçe yapar hale gelmiştir.  Ce-Plast plastik ökçe imalatı geniş ürün yelpazesi, hızlı servisi, kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlarıyla ayakkabı üreticilerine en son çıkan yenilikleri her sezon başında yorulmadan, hız ve kalitesinden ödün vermeden sunmaktadır.

Ce-plast plastik ökçe imalatının ana felsefesi müşterilerinin ihtiyaçlarıdır. Bu doğrultuda kurulan üretim parkurumuzda müşterilerimizin talepleri, en kaliteli hammaddeler kullanılarak özenle hazırlanır, paketlenir ve kullanıma sunulur.